Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cooper

Është emri yt Cooper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Keifer
Djem me tinguj të ngjashëm:Caspar, Casper, Cper, Caffar, Chopper, Cypher, Cefer, Cafer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Capri, Caffara, Casperia, Cauvery, Caffaria, Cheviara, Caspara, Chephirah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 29650 Cooper's në Facebook. Pozicioni #2474
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1887
Komente nga CooperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cooper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cooper? Voto për emrin tënd