Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kaspar

Është emri yt Kaspar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Djem me tinguj të ngjashëm:Kuper, Keifer, Kasper, Kavera, Kubera, Keefer, Kabour, Khafra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kosovare, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Kabeera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1670 Kaspar's në Facebook. Pozicioni #23515
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore etiopian emrat boy
Komente nga KasparPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kaspar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kaspar? Voto për emrin tënd