Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kosovare

Është emri yt Kosovare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaspar, Kuper, Keifer, Kavera, Kasper, Kubera, Keefer, Kabour
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Kabeera, Khepri
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Leonita, Kushtrime, Aniela, Fatlinda, Rinesa, Jehona
Facebook:

+/- 450 Kosovare's në Facebook. Pozicioni #60909
Kategoritë:
Komente nga KosovarePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kosovare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kosovare? Voto për emrin tënd