Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kasper

Është emri yt Kasper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaspar, Kuper, Keifer, Kavera, Kubera, Keefer, Kabour, Khafra
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kubra, Kabira, Kosovare, Kibariye, Kaveri, Kfira, Kubria, Kabeera
Vlerësimi:
4.5/5
yje 105 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 75 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 74 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 72 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5620 Kasper's në Facebook. Pozicioni #9329
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 danez emrat - Popullore fund emrat boy - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga KasperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kasper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kasper? Voto për emrin tënd