Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gaspare

Është emri yt Gaspare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaspar, Gabor, Geoffrey, Gasper, Gafar, Geber, Gifre, Gabrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gavra, Gaspara, Giviro, Gabra, Ghyferri, Ghifary, Gyopár, Gaber
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 760 Gaspare's në Facebook. Pozicioni #41804
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GasparePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gaspare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gaspare? Voto për emrin tënd