Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geoffrey

Është emri yt Geoffrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Variante:Sheron
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaspare, Gaspar, Gabor, Gasper, Gafar, Geber, Gifre, Gabrio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gavra, Gaspara, Giviro, Gabra, Ghyferri, Ghifary, Gyopár, Gaber
Vlerësimi:
4.5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 82470 Geoffrey's në Facebook. Pozicioni #1096
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore korean emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1965
Komente nga GeoffreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geoffrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geoffrey? Voto për emrin tënd