Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sheron

Është emri yt Sheron? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Geoffrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Sherman, Soren, Sirhaan, Sahroni, Sukarno, Sherwin, Seorim, Sharma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Serena, Sharon, Serina, Sorem, Seran, Seren, Sarina, Saron
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 54 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7505 Sheron's në Facebook. Pozicioni #7387
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga SheronPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sheron? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sheron? Voto për emrin tënd