Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geffrey

Është emri yt Geffrey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Geoffrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Gaspare, Gaspar, Gabor, Geoffrey, Gasper, Gafar, Geber, Gifre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gavra, Gaspara, Giviro, Gabra, Ghyferri, Ghifary, Gyopár, Gaber
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 680 Geffrey's në Facebook. Pozicioni #45316
Kategoritë:
Komente nga GeffreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geffrey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geffrey? Voto për emrin tënd