Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Godfried

Është emri yt Godfried? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfrey
Variante:Geoffrey, Geoffroy, Godefrida, Godevaart, Godfrey, Godo, Goof, Goovert, Gottfried, Götz, Goverina, Govert, Goverta, Govertus, Jeff, Jeffrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Godafrid, Godofredo, Gottfried, Godebert, Godevaart, Gotfried, Gothfraidh, Gottfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godeberta, Godefrida, Godfrida
Vlerësimi:
3.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Godfried's në Facebook. Pozicioni #81725
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GodfriedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godfried? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godfried? Voto për emrin tënd