Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Goof

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Goof.
Është emri yt Goof? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Giuseppe, Giacobbe, Gav, Gabe, Geoff, Ghaib, Giussepe, Giova
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gaby, Gabi, Gabby, Gabbie, Giva, Geva, Gispa, Gabbai
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 410 Goof's në Facebook. Pozicioni #65137
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga GoofPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Goof? Voto për emrin tënd


Është emri yt Goof? Voto për emrin tënd