Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Godefrida

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Godefrida.
Është emri yt Godefrida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Godfried, Godafrid, Godofredo, Gottfried, Godebert, Godevaart, Gotfried, Gothfraidh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godeberta, Godfrida
Vlerësimi:
3.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga GodefridaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godefrida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godefrida? Voto për emrin tënd