Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Godafrid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Godafrid.
Është emri yt Godafrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zot
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Godfried, Godofredo, Gottfried, Godebert, Godevaart, Gotfried, Gothfraidh, Gottfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godeberta, Godefrida, Godfrida
Vlerësimi:
4.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Godafrid's në Facebook. Pozicioni #801868
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GodafridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godafrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godafrid? Voto për emrin tënd