Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gottfried

Është emri yt Gottfried? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Godfried, Godafrid, Godofredo, Godebert, Godevaart, Gotfried, Gothfraidh, Gottfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godeberta, Godefrida, Godfrida
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 705 Gottfried's në Facebook. Pozicioni #44145
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore italian emrat boy
Komente nga GottfriedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gottfried? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gottfried? Voto për emrin tënd