Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Godevaart

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Godevaart.
Është emri yt Godevaart? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Godfried, Godafrid, Godofredo, Gottfried, Godebert, Gotfried, Gothfraidh, Gottfrid
Vajza me tinguj të ngjashëm:Godeberta, Godefrida, Godfrida
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:emrat aa
Komente nga GodevaartPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Godevaart? Voto për emrin tënd


Është emri yt Godevaart? Voto për emrin tënd