Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Goffredo

Është emri yt Goffredo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfried
Djem me tinguj të ngjashëm:Gebbert, Gebhard, Gaspard, Giffard, Gifford, Govert, Gofraidh, Goovert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Goverta, Goberta, Gijsberta, Gijsbarta, Goeberta, Gijsbartha, Gisberta, Guisberta
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Goffredo's në Facebook. Pozicioni #123799
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GoffredoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Goffredo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Goffredo? Voto për emrin tënd