Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gifford

Është emri yt Gifford? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gebbert, Gebhard, Gaspard, Giffard, Govert, Gofraidh, Goovert, Gijsbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Goverta, Goberta, Gijsberta, Gijsbarta, Goeberta, Gijsbartha, Gisberta, Guisberta
Vlerësimi:
3/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1100 Gifford's në Facebook. Pozicioni #31920
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga GiffordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gifford? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gifford? Voto për emrin tënd