Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gebbert

Është emri yt Gebbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gebhard, Gaspard, Giffard, Gifford, Gofraidh, Govert, Goovert, Gijsbert
Vajza me tinguj të ngjashëm:Goverta, Goberta, Gijsberta, Gijsbarta, Goeberta, Gijsbartha, Gisberta, Guisberta
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gebbert's në Facebook. Pozicioni #3450258
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GebbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gebbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gebbert? Voto për emrin tënd