Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jasper

Është emri yt Jasper? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caspar
Djem me tinguj të ngjashëm:Javier, Jeffrey, Jeffery, Jeffry, Jibri, Joffrey, Javor, Jabir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Javiera, Jihaber, Jeffri, Jafira, Joubair, Jovaria, Jahfarray, Jebreia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 151 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 54 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 51 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 130 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 130 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58630 Jasper's në Facebook. Pozicioni #1465
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1959
Komente nga JasperPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jasper? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jasper? Voto për emrin tënd