Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jefferson

Është emri yt Jefferson? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Godfrey
Djem me tinguj të ngjashëm:Jasper,jan, Jeferson, Jefri Sani, Jasper(Jan), Jeffersson
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jeverson, Jip Reijmen
Vlerësimi:
4.5/5
yje 76 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 56 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 56 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 56 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 73 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 48670 Jefferson's në Facebook. Pozicioni #1683
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore italian emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore Tagalogisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga JeffersonPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jefferson? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jefferson? Voto për emrin tënd