Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giuseppina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giuseppina.
Është emri yt Giuseppina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina, Gioviny
Vlerësimi:
3.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1410 Giuseppina's në Facebook. Pozicioni #26634
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiuseppinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giuseppina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giuseppina? Voto për emrin tënd