Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Giovanny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Giovanny.
Është emri yt Giovanny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është me ne
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovani, Geovanny, Geovanni, Giovonni, Gavino, Giovanni, Giovany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 61 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 57 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4895 Giovanny's në Facebook. Pozicioni #10369
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2000
Komente nga GiovannyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giovanny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giovanny? Voto për emrin tënd