Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Geovana

Është emri yt Geovana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina, Gioviny
Vlerësimi:
4.5/5
yje 207 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 169 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 167 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 167 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 195 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 195 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 695 Geovana's në Facebook. Pozicioni #44611
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 portugalisht emrat - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga GeovanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geovana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geovana? Voto për emrin tënd