Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geovanni

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geovanni.
Është emri yt Geovanni? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovani, Geovanny, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni, Giovany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina
Vlerësimi:
5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 92 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 92 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 111 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 108 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3660 Geovanni's në Facebook. Pozicioni #13059
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikane në vitin 2009
Komente nga GeovanniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geovanni? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geovanni? Voto për emrin tënd