Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geovani

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geovani.
Është emri yt Geovani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovanny, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni, Giovany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina
Vlerësimi:
5/5
yje 24 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1805 Geovani's në Facebook. Pozicioni #22142
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GeovaniPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geovani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geovani? Voto për emrin tënd