Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geovanny

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geovanny.
Është emri yt Geovanny? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është i dhemshur
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Geovany, Geovani, Geovanni, Giovanny, Giovonni, Gavino, Giovanni, Giovany
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giovanna, Geovana, Giovana, Giuseppina, Gafna, Gifany, Gavina, Gabina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 70 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 80 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3875 Geovanny's në Facebook. Pozicioni #12476
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga GeovannyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geovanny? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geovanny? Voto për emrin tënd