Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yusef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yusef.
Është emri yt Yusef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusuf, Yousef, Youssef, Yousuf, Yosef, Yaakov, Yacoub, Yakup
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoseba, Yosebe, Yygffh, Yaacov, Yaaqoub, Ya-Akove, Yosepha, Yousouf
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4285 Yusef's në Facebook. Pozicioni #11506
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga YusefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yusef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yusef? Voto për emrin tënd