Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yusuf

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yusuf.
Është emri yt Yusuf? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Variante:يوسف
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusef, Yousef, Youssef, Yousuf, Yosef, Yaakov, Yacoub, Yakup
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoseba, Yosebe, Yygffh, Yaacov, Yaaqoub, Ya-Akove, Yosepha, Yousouf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 109 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 67 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57595 Yusuf's në Facebook. Pozicioni #1483
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat boy - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga YusufPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yusuf? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yusuf? Voto për emrin tënd