Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Youssef

Është emri yt Youssef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusuf, Yusef, Yousef, Yousuf, Yosef, Yaakov, Yacoub, Yakup
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoseba, Yosebe, Yygffh, Yaacov, Yaaqoub, Ya-Akove, Yosepha, Yousouf
Vlerësimi:
4.5/5
yje 85 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 54 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 43410 Youssef's në Facebook. Pozicioni #1833
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore francez emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga YoussefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Youssef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Youssef? Voto për emrin tënd