Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yousef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yousef.
Është emri yt Yousef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yosef
Djem me tinguj të ngjashëm:Yusuf, Yusef, Youssef, Yousuf, Yosef, Yaakov, Yacoub, Yakup
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yoseba, Yosebe, Yygffh, Yaacov, Yaaqoub, Ya-Akove, Yosepha, Yousouf
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37195 Yousef's në Facebook. Pozicioni #2059
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga YousefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yousef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yousef? Voto për emrin tënd