Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Joseline

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Joseline.
Është emri yt Joseline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Julianne, Jelena, Julina, Joslin, Jocelyne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3050 Joseline's në Facebook. Pozicioni #15027
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JoselinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joseline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joseline? Voto për emrin tënd