Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Juliano

Është emri yt Juliano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juléon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jacqueline, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4490 Juliano's në Facebook. Pozicioni #11089
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga JulianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Juliano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Juliano? Voto për emrin tënd