Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jacqueline

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jacqueline.
Është emri yt Jacqueline? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Jacques
Variante:Жаклина
Djem me tinguj të ngjashëm:Julian, Jolan, Julen, Jalen, Jolon, Jolyon, Julan, Juliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Juliana, Jolina, Joseline, Julianne, Jelena, Julina, Joslin, Jocelyne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 390 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 201 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 200 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 200 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 354 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 344 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 310735 Jacqueline's në Facebook. Pozicioni #364
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Frëngjisht - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga JacquelinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jacqueline? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jacqueline? Voto për emrin tënd