Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jacques

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jacques.
Është emri yt Jacques? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Variante:Jackie, Jacky, Jacqueline, Jacquelyn, Jacqui, Metin
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
5/5
yje 50 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 32 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58365 Jacques's në Facebook. Pozicioni #1471
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga JacquesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jacques? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jacques? Voto për emrin tënd