Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Jack

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Jack.
Është emri yt Jack? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ai mori thembrën
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:John
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 138 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 76 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 124 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 123 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Xhoesa
Facebook:

+/- 885415 Jack's në Facebook. Pozicioni #102
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Popullore Thai emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1895
Komente nga JackPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jack? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jack? Voto për emrin tënd