Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhoesa

Është emri yt Xhoesa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xose, Xua, Xu, Xheku, Xesús, Xes, Xx, Xỹ
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xyza, Xhoi, Xuxa, Xia, X, Xuk, Xue, Xiu
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Luiza, Esa, Xhoi
Emrat e vëllezërve:Jack, Lindi, Jo
Emrat e motrave:Anxhela, Jo
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Xhoesa


Xhoesa ( 13 vjeç) 2019-06-22
-

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhoesa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhoesa? Voto për emrin tënd