Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lindi

Është emri yt Lindi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Linda
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Elidijana
Emrat e motrave:Kaltrina, Albina, Xhoesa
Facebook:

+/- 6870 Lindi's në Facebook. Pozicioni #7962
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga LindiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lindi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lindi? Voto për emrin tënd