Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonid

Është emri yt Leonid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Leonidas
Variante:Леонид
Djem me tinguj të ngjashëm:Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt, Luando
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Alkida, Gresa, Leonita
Facebook:

+/- 6910 Leonid's në Facebook. Pozicioni #7930
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore rumun emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga LeonidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonid? Voto për emrin tënd