Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jay

Është emri yt Jay? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jaya
Variante:Jai
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jesse, Joe, Josue, Joshua, Jowi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 70 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 937390 Jay's në Facebook. Pozicioni #96
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Top 100 korean emrat - Popullore Thai emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Popullore korean emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Tagalogisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1898
Komente nga JayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jay? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jay? Voto për emrin tënd