Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Sep

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Sep.
Është emri yt Sep? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Syb, Subi, Sibe, Saqib, Shiva, Shiv, Skip, Sekove
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sofia, Sabi, Safa, Sofie, Shaba, Svea, Sabah, Shobha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1380 Sep's në Facebook. Pozicioni #27022
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat popullore Twente - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga SepPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sep? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sep? Voto për emrin tënd