Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zef

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zef.
Është emri yt Zef? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jozef
Djem me tinguj të ngjashëm:Ziv, Zev, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf, Zeheb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zhou Ai Fei, Zsofia, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Kuga, Zeqo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Margita, Liza, Silva
Facebook:

+/- 985 Zef's në Facebook. Pozicioni #34472
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 3 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga ZefPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zef? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zef? Voto për emrin tënd