Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Zev

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Zev.
Është emri yt Zev? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zeev
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf, Zeheb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zhou Ai Fei, Zsofia, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2350 Zev's në Facebook. Pozicioni #18235
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga ZevPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zev? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zev? Voto për emrin tënd