Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zeb

Është emri yt Zeb? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zebedeüs
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf, Zeheb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zhou Ai Fei, Zsofia, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8805 Zeb's në Facebook. Pozicioni #6526
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga ZebPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zeb? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zeb? Voto për emrin tënd