Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zep

Është emri yt Zep? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zeb, Zub, Zipiya, Zjeuf, Zeheb
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofia, Zofie, Zhou Ai Fei, Zsofia, Zivia, Ziba, Zivah
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arta
Facebook:

+/- 745 Zep's në Facebook. Pozicioni #42318
Kategoritë:Emrat e shkurtër




Komente nga Zep



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zep? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zep? Voto për emrin tënd