Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zofia

Është emri yt Zofia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sofia
Djem me tinguj të ngjashëm:Zef, Ziv, Zev, Zeb, Zep, Zub, Zipiya, Zjeuf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ziva, Zofie, Zsofia, Zhou Ai Fei, Zivia, Ziba, Zivah, Zaib
Vlerësimi:
3.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2525 Zofia's në Facebook. Pozicioni #17263
Kategoritë:Emrat polish - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga ZofiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zofia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zofia? Voto për emrin tënd