Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Koop

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Koop.
Është emri yt Koop? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai mori thembra, ai do të mbrojë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Kube, Kuba, Keshav, Kobe, Kippie, Kip, Koby, Kashvi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kebab, Kaja Sofie, Keva, Kavya, Kevia, Kaukab, Kaba, Kivi
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Koop's në Facebook. Pozicioni #116015
Kategoritë:
Komente nga KoopPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Koop? Voto për emrin tënd


Është emri yt Koop? Voto për emrin tënd