Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Iachimo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Iachimo.
Është emri yt Iachimo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ai mori thembra, ai do të mbrojë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Jacob
Djem me tinguj të ngjashëm:Isam, Ihsan, Isen, Izan, Iagan, Isamu, Ioakim, Iason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isana, Ismena, Ismene, Igone, Isane, Izumi, Ishana, Ishma
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Iachimo's në Facebook. Pozicioni #3282959
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IachimoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Iachimo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Iachimo? Voto për emrin tënd