Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Izan

Është emri yt Izan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isam, Ihsan, Isen, Iagan, Iachimo, Isamu, Ioakim, Iason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isana, Ismena, Ismene, Igone, Isane, Izumi, Ishana, Ishma
Vlerësimi:
4/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3040 Izan's në Facebook. Pozicioni #15079
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga IzanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Izan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Izan? Voto për emrin tënd