Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isam

Është emri yt Isam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ihsan, Isen, Izan, Iagan, Iachimo, Isamu, Ioakim, Iason
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isana, Ismena, Ismene, Igone, Isane, Izumi, Ishana, Ishma
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3115 Isam's në Facebook. Pozicioni #14767
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Emrat Top1000 amerikanë në 1880
Komente nga IsamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isam? Voto për emrin tënd