Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isana

Është emri yt Isana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isam, Ihsan, Isen, Izan, Iagan, Iachimo, Isamu, Ioakim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ismena, Ismene, Igone, Isane, Izumi, Ishana, Ishma, Ismini
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 200 Isana's në Facebook. Pozicioni #109663
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IsanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isana? Voto për emrin tënd