Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isane

Është emri yt Isane? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isam, Ihsan, Isen, Izan, Iagan, Iachimo, Isamu, Ioakim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isana, Ismena, Ismene, Igone, Izumi, Ishana, Ishma, Ismini
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Isane's në Facebook. Pozicioni #205047
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IsanePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isane? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isane? Voto për emrin tënd